Logo  
 
Uutiskirjeen kuva

3M VERSAFLO MOOTTOROITU HENGITYSSUOJAIN TR619E - ALOITUSPAKETTI  -23 % 

3M Versaflo on tähän asti kehittynein ja monipuolisin 3M:n tarjoama moottoroitu raitisilmahengityksensuojain. Se tekee hengittämisestä ja työnteosta yksinkertaisesti helpompaa. 

 

 Aloitussetti sisältää: puhallin, akku, laturi, A2P-suodatin ja letku

 

Pyydä hinta/tarjous aloituspaketista sisältäen M-206 visiirin.

 

Huomioithan, että 3M Jupiter -puhallinyksikön valmistus lopetetaan kesällä 2021. Vaihtosuodattimia Jupiteriin on saatavilla enää rajoitetun ajan ja 3M Versaflo -tuotteet tulevat korvaamaan Jupiterin. Nyt on hyvä aika siirtyä korvaavaan tuotteeseen!

 
Lue lisää
 
 

MIKSI VALITA HENGITYSSUOJAIMEKSI TR619E?

Kestävä

TR-600-akut ovat pitkäkestoisia ja latautuvat nopeasti, joten aikaa ei mene hukkaan.

 

Lisää työmukavuutta

Sopii pitkiinkin työvuoroihin: säädettävä ilmavirtaus lisää käyttömukavuutta, ergonominen vartalonmukainen istuvuus parantaa liikkuvuutta myös ahtaissa tiloissa ja useat vyön säätömahdollisuudet parantavat istuvuutta ja mukavuutta

 

Helppokäyttöinen

TR-600 on suunniteltu käyttäjäystävälliseksi. Siinä on mm. värikkäät ja interaktiiviset painikkeet sekä värinää, ääntä ja visuaalisuutta hyödyntävät heikon ilmavirran ja akun alhaisen varaustason ilmaisimet.

 
 
Tee tilaus sähköpostitse tästä asiakaspalveluumme!
 
Voit myös halutessasi tilata kampanjapaketin omalta myyjältäsi:
 
Rauno Huopainen, 040 900 6547, rauno.huopainen@corarefinish.fi
Jasse Karuma, 050 4646755, jasse.karuma@corarefinish.fi
Tomi Marttelin, 040 900 6522, tomi.marttelin@corarefinish.fi
Jukka Rinne, 040 900 6549, jukka.rinne@corarefinish.fi
Jarno Miikkulainen, 050 443 4194, jarno.miikkulainen@corarefinish.fi
Petteri Jokinen, 040 900 6548, petteri.jokinen@corarefinish.fi
 

 

 
Osoitelähde: Cora Refinish Oy asiakas- ja markkinointirekisteri
Katso tietosuojaseloste